Zdravotná poisťovňa je vašim partnerom

V modernom zdravotnom systéme nie je zdravotná poisťovňa len medzičlánok na prerozdeľovanie financií, ale svojim poistencom prináša v prvom rade pridanú hodnotu.


Aká je úloha zdravotnej poisťovne?

 • Stráži vaše peniaze
  Zdravotná poisťovňa je zodpovedná za výber poistného. Nakupuje zdravotnú starostlivosť, a to čo najvýhodnejšie, aby udržiavala v systéme rovnováhu medzi príjmami a výdavkami.

 • Zabezpečuje pre vás dostupnú a kvalitnú zdravotnú starostlivosť
  Zdravotná poisťovňa sa pre svojich poistencov snaží zazmluvniť dostatok poskytovateľov tak, aby im zabezpečila dostupnú a kvalitnú zdravotnú starostlivosť vo všetkých kútoch Slovenska.

 • Stará sa o vaše zdravie
  Zdravotná poisťovňa chráni vaše zdravie, a to od pravidelných preventívnych prehliadok cez neodkladnú a plánovanú zdravotnú starostlivosť až po kúpeľnú starostlivosť.

 • Je vaším partnerom
  Vaša zdravotná poisťovňa vám môže poskytnúť nielen rôzne benefity, ale aj užitočné informácie o vašej liečbe, napríklad o čakacích lehotách, dostupnosti lekárov vo vašom okolí či vašom nároku doma aj v zahraničí.
Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Rozhodnite sa, či ste ochotní prijímať súbory cookie z našich webových stránok.